Wyniki Szkolnego Konkursu Przyrodniczo-Plastycznego "Zwiastuny wiosny"

W dniu 21 marca 2024 r. odbyło się rozstrzygnięcie Szkolnego Konkursu Przyrodniczo-Plastycznego- „Zwiastuny wiosny” ogłoszonego przez Panią Anetę Nowak dla uczniów klas I-III.

Zadaniem uczniów było wykonanie lapbooka zawierającego informacje o zwiastunach wiosny, przedstawionych w różnej formie.

Do konkursu zgłoszonych zostało pięć prac.

Komisja konkursowa w składzie: Pani Gabriela Niemczycka, Pani Aneta Nowak, Pani Wiktoria Szkołek oraz Pani Marieta Zapłatyńska przyznała punkty za wykonane pracy biorąc pod uwagę:  samodzielność wykonania i wkład pracy włożonej przez ucznia, zgodność z tematem, estetykę,  ciekawe ujęcie tematu
pracy, oryginalność, pomysłowość, poprawność merytoryczną, stylistyczną, ortograficzną, interpunkcyjną.

Wyniki i punktacja przedstawiają się następująco

I miejsce -Oskar Strzelec- kl. II

II miejsce -Alan Strzelec kl. III

III miejsce -Filip Kędzior- kl. II

Wyróżnienie otrzymali: Piotr Lonc-kl. III, Zuzanna Pelc- kl. II

Wszystkim uczniom gratulujemy wiedzy przyrodniczej, pomysłowości i kreatywności oraz życzymy dalszych sukcesów.

Wyniki Szkolnego Konkursu Przyrodniczo-Plastycznego "Zwiastuny wiosny"