MISTRZ TABLICZKI MNOŻENIA

W dniu 6 października obchodziliśmy w szkole Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia. Organizatorem tego wydarzenia była Pani Dyrektor Anna Balicka, która z pasją i zaangażowaniem zadbała o to, aby ten dzień był niezapomniany dla uczniów. Uczniowie klas od III – VIII wzięli udział w konkurencjach: memory, jeden z dziesięciu.

W tym dniu odbył się również konkurs pt. „Mistrz tabliczki mnożenia”.

Memory  matematyczne w kategorii klasy III wygrał Alan Strzelec.

W kategorii klas IV- VI pierwsze miejsce zdobył Szymon Lonc.

W kategorii klas VII-VIII pierwsze miejsce zajęła Katarzyna Strzelec.

W konkurencji „Jeden z dziesięciu” pierwsze miejsce zajęła uczennica kl. VIII Katarzyna Strzelec.

„Mistrzem tabliczki mnożenia” w kategorii wiekowej: klas VII-VIII została Katarzyna Strzelec, klas IV-VI Szymon Lonc, klasy III Alan Strzelec.

Dzień Tabliczki Mnożenia był wyjątkową okazją do promowania matematyki jako fascynującej dziedziny, która może być zarówno edukacyjna, jak i zabawna.

MISTRZ TABLICZKI MNOŻENIA