Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Szkoła Podstawowa im. Królowej Jadwigi w Tapinie

Gminne Indywidualne Mistrzostwa w Lekkiej Atletyce.

W dniu 19 września  2023r. w Woli Rokietnickiej rozegrane zostały Gminne Indywidualne Mistrzostwa w Lekkiej Atletyce. Szkołę w Tapinie reprezentowały Katarzyna Strzelec oraz Malwina Rakoczy.

Reprezentantki szkoły rywalizowały w kategorii Igrzysk Młodzieży Szkolnej w skoku w dal i biegu na dystansie 60 metrów. W skoku w dal bezkonkurencyjna okazała się Katarzyna Strzelec osiągając wynik 3m49 cm i zajmując I miejsce, natomiast tuż za podium uplasowała się Malwina Rakoczy z wynikiem 300 cm.
W biegu sprinterskim Katarzyna z wynikiem 10,26 s zajęła III miejsce,  zaś Malwina IV miejsce , uzyskując czas 10,64s.

Gratulujemy sportowej postawy i dobrych wyników zawodniczkom.

W imieniu własnym oraz Organizatorów zawodów serdecznie dziękujemy Pani Jadwidze Strzelec za pomoc w zakresie transportu na zawody oraz  w sprawnym