Wyniki konkursów literacko-plastycznych.

Dnia 15.12.2023 r. w naszej szkole zostały ogłoszone wyniki konkursów literacko-plastycznych. Organizatorem konkursów była pani Wiktoria Szołek. Uczniowie klas IV-VIII mieli okazję wyrazić swoją kreatywność poprzez tworzenie lapbooków związanych z wybranymi książkami. W efekcie powstały unikatowe prace, które odzwierciedlały różnorodność interpretacji i wyobraźni uczestników.

I miejsce zajęła – Emilia Nowak

II miejsce zajęła – Lena Pelc

Natomiast uczniowie klas I-III mieli okazję popisać się talentem artystycznym, rysując ulubione postaci z ukochanych książek. To zadanie nie tylko rozwijało zdolności plastyczne najmłodszych, ale także wprowadzało ich w świat literatury, zachęcając do bliższego poznania z bohaterami książek.

I miejsce otrzymał - Oskar Strzelec

II miejsce - Alan Strzelec

III  miejsce -  Ewa Sośnicka

Wyróżnienie otrzymali: Zuzanna Potoczna i Kacper Sękowski.

Konkurs literacko-plastyczny w oddziale przedszkolnym przyniósł niezwykłe rezultaty, a I miejsce zdobyła utalentowana Amelia Antosz.

Działania te nie tylko rozwijają umiejętności plastyczne i literackie uczniów, ale także integrują społeczność szkolną, tworząc przestrzeń do dzielenia się pasją do czytania. Uczniowie otrzymali dyplomy i nagrody za udział w konkursach.

Wyniki konkursów literacko-plastycznych.